online prieskumy a dotazníky na webe

Autor: Dávid Kozák | 12.2.2011 o 14:06 | (upravené 13.2.2011 o 13:44) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  146x

Mnohý študenti pri tvorbe svojích bakalárskych alebo diplomových prác vytvárajú rôzne dotazníky alebo ankety. 

Mnohý študenti pri tvorbe svojích bakalárskych alebo diplomových prác vytvárajú rôzne dotazníky alebo ankety. Doterajším spôsobom pre tvorbu dotazníkov bolo klasické kopírovanie na kopírkach, hrba papiera, osobné otravovanie potenciálnych respondentov, komplikované vyhodnotenie výsledkov a ich sumarizovanie.

V dnešnej modernej dobe by už sa takéto neefektívne postupy mali vytrácať a nahrádzať efektívnymi, napríklad využitím online služieb. Práve takýmto spracovaním ušetríme čas a peniaze minuté pri kopírovaní a osobnom kontakte s repondentom, a aj čas strávený nad počítaním jednotlivých odpovedí a následným spracovaním a porovnávanim. Tiež znížime alebo úplne eliminujeme dopad na životné prostredie keďže pri takomto spracovaní nedôjde k zbytočnému mrhaniu papierom.

Webová služba poskytuje online vytvorenie dotazníkov, zbieranie výsledkov, následné vyhodnotenie, vytvorenie grafov, export získaných dát do formátov excel alebo pdf. Prostredie tejto webovej služby je intuitívne a ľahko zvládnuteľné pre každého človeka ktorý vie zbežne využívať počítač.

Ak chcete nájsť takúto službu jednoducho použite google zadajte základné výrazy ako napríklad "dotaznicek online" a určite na takúto službu natrafíte.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Fico s Bugárom verzus Danko. Ako čítať vývoj krízy

Premiér odvolal Plavčana a Danko sa cíti urazený.


Už ste čítali?